Чага

Хіт
Чага Inonotus obliquus сухий екстракт 60г
Чага Fungipapa, сухий екстракт Inonotus obliquus, порошкова форма, 60г, мінімум 20% бета-глюканів.   Продукт виготовлено за технологією подвійної екстракції, що включає водну та спиртову методи. Водна екстракція дозволяє виділити водорозчинні активні речовини, зокрема бета-глюкани та полісаха..
680грн
Хіт
Чага, грибний порошок, 120г
Чага, гриб, порошок, FungiPapa, Chaga, mushroom powder, 120г Порошок гриба чаги від Fungipapa є чудовим вибором для тих, хто бажає включити корисні властивості гриба чаги до свого щоденного раціону. Цей порошок преміум-якості виготовлений з ретельно зібраних грибів чаги, які були оброблені в мелену..
380грн
Хіт
Чага, грибний порошок, 60г
Чага, гриб, порошок, FungiPapa, Chaga, mushroom powder, 60г Порошок гриба чаги від Fungipapa є чудовим вибором для тих, хто бажає включити корисні властивості гриба чаги до свого щоденного раціону. Цей порошок преміум-якості виготовлений з ретельно зібраних грибів чаги, які були оброблені в мелену ..
240грн
Хіт
Чага екстракт 90 капсул Inonotus obliquus Fungipapa
Екстракт Чаги (Inonotus obliquus) у капсулах. Цей унікальний продукт втілює в собі всю силу Чаги, яка цінується за свої антиоксидантні, протизапальні та імунопідтримуючі властивості, тепер доступна в зручній формі капсул для вашого щоденного догляду за здоров'ям. Основні переваги капсул Чага від Fu..
480грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)