Екстракти

Екстракти з лікарських грибі містять у собі більш високу концентрацію біоактивних речовин зокрема полісахаридів та бета-глюканів ніж у грибному порошку. 

Хіт
Їжовик гребінчастий Hericium erinaceus сухий екстракт 60г
FungiPapa пропонує вам 100% натуральний водорозчинний екстракт Їжовика гребінчастого (Hericium erinaceus), вирощеного в екологічно чистих умовах. Їжовик гребінчастий широко визнаний за свої багатогранні корисні властивості, особливо в контексті підтримки здоров'я мозку та нервової системи. У порівн..
720грн
Хіт
Агарік бразильський FungiPapa екстракт водорозчинна порошкова форма 60г
FungiPapa представляє вам 100% натуральний водорозчинний екстракт Агарікус блазей (Agaricus blazei), що вирощується в екологічно чистих умовах. Агарік бразильський володіє унікальними властивостями, які сприяють поліпшенню імунної системи, підвищенню енергії, покращенню травлення та загального благо..
680грн
Хіт
Кордицепс Cordyceps militaris cухий екстракт 60г
Підтримуйте свій організм у тонусі та підвищуйте своє загальне здоров'я за допомогою екстракту Кордицепс від FungiPapa. Цей 100% натуральний водорозчинний екстракт виготовлений з чистих плодових тіл Кордицепса мілітаріс (Cordyeps militaris), без будь-яких домішок, що забезпечує насиченість всіма кор..
680грн
Хіт
Мейтаке FungiPapa екстракт водорозчинна порошкова форма 60 г
Сприяйте своєму здоров'ю та підвищуйте власний імунітет за допомогою екстракту Мейтаке від FungiPapa. Цей 100% натуральний водорозчинний екстракт виготовлений з чистих плодових тіл гриба Grifola frondosa, також відомого як "танцюючий гриб" або "гриб короля", без будь-яких домішок, що забезпечує наси..
680грн
Хіт
Рейші Fungipapa екстракт водорозчинна порошкова форма 60 г
Зануртеся в світ східних грибів з водорозчинним екстрактом Рейші від Fungipapa. Виготовлений методом подвійної екстракції, цей продукт відрізняється високим вмістом бета-глюканів (30%) з відмінною біодоступністю. Рейші, часто називаний грибом довголіття у традиційній східній медицині, використовуєть..
680грн
Хіт
Траметес різнобарвний Тrametes versicolor cухий екстракт 60г
Траметес різнобарвний, сухий водорозчиний екстракт, мінімум 30% бета-глюканів Подвійна екстракція водна/спиртова. Водна екстракція дозволяє екстрагувати водорозчині сполуки такі як бета-глюкани, полісахариди, тоді як спиртова - спирторозчині сполуки такі як дитерпени, феноли та інші. Активні інгр..
680грн
Хіт
Чага Inonotus obliquus сухий екстракт 60г
Чага Fungipapa, сухий екстракт Inonotus obliquus, порошкова форма, 60г, мінімум 20% бета-глюканів.   Продукт виготовлено за технологією подвійної екстракції, що включає водну та спиртову методи. Водна екстракція дозволяє виділити водорозчинні активні речовини, зокрема бета-глюкани та полісаха..
680грн
Хіт
Шиїтаке FungiPapa екстракт водорозчинна порошкова форма 60 г
Підтримуйте своє загальне здоров'я та покращуйте імунітет за допомогою екстракту Шиїтаке від FungiPapa. Цей 100% натуральний водорозчинний екстракт виготовлений з чистих плодових тіл гриба Lentinula edodes, широко відомого своїми медицинськими властивостями, без будь-яких домішок, що забезпечує наси..
680грн
Хіт
Санхван Мешима екстракт Fungipapa Phellinus linteus Sang-huang Mesima водорозчина порошкова форма 60г
Fungipapa пропонує вам 100% натуральний екстракт гриба Санхван Мешима (Phellinus linteus), відомого також як Sang-huang або Mesima. Цей гриб, відомий своїми унікальними властивостями для здоров'я людини, включає в себе багатий набір біологічно активних речовин, таких як полісахариди, глікопротеїни, ..
680грн
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)